img-agendaimg-mailTekengebied 1Combined Shape

Records en ranglijsten

Klasseringen Nederlandse kampioenschappen en Nederlandse ranglijsten


Medailles bij officiële en officieuze Nederlandse Kampioenschappen

3e

Pjotr Dolfsma

4 x 800 m

JC

NK estafette

Amstelveen

2017

3e

Jip Janissen

 

 

 

 

 

3e

Niels Peeters

 

 

 

 

 

3e

Olivier Gijbels

 

 

 

 

 

3e

Rens Simons

3000 m steeple

JA

NK Junioren

Vught

2017

3e

Sophie Dielissen

3000 m

MA

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

3e

Danique Verdellen

1500 m

MB

NK-Junioren

Breda

2016

3e

Fenne Janssen

1500 m

MC 2

Nationale C spelen indoor

Apeldoorn

2016

3e

Romi de Bruijn

4 x 800 m

MA

NK estafette

Amstelveen

2015

3e

Danique Verdellen

 

 

 

 

 

3e

Sophie Dielissen

 

 

 

 

 

3e

Anne van Heeckeren

 

 

 

 

 

 

 

                                               

Prestaties bij officiële en officieuze Nederlandse Kampioenschappen

4e

Sophie Dielissen

2000 m steeple

MB

NK-Junioren

Breda

2016

4e

Sophie Dielissen

3000 m

MB

NK-Junioren

Breda

2016

5e

Jip Janissen

1500 m

JC 1

Nationale C-spelen indoor

Apeldoorn

2017

5e

Sophie Dielissen

1500 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2015

5e

Romi de Bruijn

5000 m

MA

NK-Junioren

Breda

2015

6e

Sophie Dielissen

10 km

MA

NK 10 km

Schoorl

2017

6e

Sophie Dielissen

3000 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2016

7e

Sophie Dielissen

2000 m steeple

MB

NK-Junioren

Breda

2015

8e

Romi de Bruijn

4,6 km

MA

NK Cross

Kerkrade

2015

9e

Sophie Dielissen

3000 m steeple

Vrouwen

NK senioren

Amsterdam

2016

10e

Anne van Heeckeren

3000 m

MB

NK Junioren

Vught

2017

10e

Fenne Janssen

1500 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

10e

Youri Driessen

1500 m

JA

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

10e

Jip Janissen

1000 m

JD 2

Nationale D-spelen indoor

Apeldoorn

2016

10e

Sophie Dielissen

3,35 km

MB

NK Cross

Kerkrade

2015

11e

Olivier Gijbels

800 m

JC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2017

11e

Sophie Dielissen

6,4 km

MA

NK cross

Amsterdam

2017

11e

Jip Janissen

2,1 km

JD

NK cross

Oldenzaal

2016

11e

Anne van Heeckeren

1500 m

MC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2015

11e

Danique Verdellen

3,35 km

MB

NK Cross

Kerkrade

2015

11e

Sophie Dielissen

1500 m

MC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2014

12e

Pjotr Dolfsma

1000 m

JD 2

Nationale D-spelen

Amsterdam

2017

12e

Fenne Janssen

3,6 km

MB

NK cross

Amsterdam

2017

12e

Romi de Bruijn

10 km

MA

NK 10 km

Schoorl

2016

12e

Danique Verdellen

800 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2015

12e

Danique Verdellen

1500 m

MB

NK-Junioren

Breda

2015

12e

Sophie Dielissen

1500 m

MB

NK-Junioren

Amsterdam

2014

13e

Niels Peeters

1500 m

JC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2017

13e

Anne van Heeckeren

1500 m

MB

NK-Junioren

Vught

2017

13e

Jip Janissen

1000 m

JD

Nationale D-spelen

Amsterdam

2016

13e

Anne van Heeckeren

1500 m

MB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2016

15e

Rens Simons

3000 m steeple

Mannen

NK senioren

Utrecht

2017

15e

Danique Verdellen

1500 m

Vrouwen

NK senioren

Amsterdam

2016

15e

Jesper Vervoort

3000 m

JB

NK-Junioren

Breda

2016

15e

Jesper Vervoort

1500 m

JC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2015

16e

Youri Driessen

5000 m

JA

NK-Junioren

Vught

2017

16e

Niels Peeters

2,7 km

JC

NK cross

Amsterdam

2017

16e

Jip Janissen

1000 m

JD 1

Nationale D-spelen

Amsterdam

2015

17e

Danique Verdellen

4 km

MB

NK cross

Oldenzaal

2016

18e

Suze Gipmans

1000 m

MD 1

Nationale D-spelen

Amsterdam

2017

18e

Wilbert van Vliet

5000 m

Mannen

NK senioren

Utrecht

2017

18e

Rens Simons

800 m

JA

NK-Junioren

Breda

2016

18e

Fenne Janssen

1500 m

MC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2015

19e

Rens Simons

800 m

JA

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

20e

Jip Janissen

1500 m

JC

Nationale C-spelen

Amsterdam

2017

20e

Jip Janissen

1500 m

JB

NK indoor junioren

Apeldoorn

2017

20e

Youri Driessen

3000 m

JB

NK-Junioren

Breda

2016

20e

Wilbert van Vliet

11,6 km

Mannen

NK cross

Oldenzaal

2016

20e

Anne van Heeckeren

4 km

MB

NK cross

Oldenzaal

2016

 

Nederlandse Ranglijst aller tijden (3 x door 1 atleet)

 8e MA Sophie Dielissen 3000 m steeple chase 11.23.94 2015
 20e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m steeple chase 11.23.94 2016
 39e MA Sophie Dielissen 5000 m 17.48.76 2016

 

Nederlandse Ranglijsten indoor 2016/2017 (5 x door 2 atleten)

 5e MA Sophie Dielissen 3000 m
 11e Vrouwen Sophie Dielissen 1500 m
 13e MB Fenne Janssen 1500 m
 20e MA Fenne Janssen 1500 m
 31e Vrouwen Fenne Janssen 1500 m

 

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2016 (22 x door 6 atleten)

 4e MB Sophie Dielissen 2000 m st.
 7e MA Sophie Dielissen 3000 m st.
 7e MB Sophie Dielissen 3000 m
 10e MA Sophie Dielissen 5000 m
 10e MA Sophie Dielissen 3000 m
 11e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m st.
 13e JC Jesper Vervoort 1500 m
 15e JD Jip Janissen 1000 m
 15e MB Sophie Dielissen 1500 m
 16e MB Danique Verdellen 1500 m
 24e MA Sophie Dielissen 1500 m
 25e MA Danique Verdellen 1500 m
 26e Vrouwen Sophie Dielissen 5000 m
 26e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m
 29e JC Jesper Vervoort 800 m
 44e MA Sophie Dielissen 800 m
 45e MA Danique Verdellen 800 m
 49e Mannen Wilbert van Vliet 5000 m
 54e Vrouwen Sophie Dielissen 1500 m
 57e Vrouwen Danique Verdellen 1500 m
 61e Mannen Wilbert van Vliet 3000 m 
 67e Mannen Leon Hendrikx 3000 m

 

Nederlandse Ranglijsten indoor 2015/2016 (7 x door 5 atleten)

 8e MB Danique Verdellen 1500 m
 8e MB Sophie Dielissen 3000 m
 11e MA Danique Verdellen 1500 m
 13e MC Fenne Janssen 1500 m
 15e JD Jip Janissen 1000 m
 17e Vrouwen Danique Verdellen 1500 m
 29e MB Anne van Heeckeren 1500 m

 

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2015 (20 x door 8 atleten)

 3e MA Sophie Dielissen 3000 m st.
 4e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m st.
 7e MB Sophie Dielissen 2000 m st.
 10e MA Romi de Bruijn 5000 m
 11e MB Sophie Dielissen 3000 m
 17e MC Anne van Heeckeren 1500 m
 17e MA Sophie Dielissen 3000 m
 21e MB Sophie Dielissen 1500 m
 22e MB Danique Verdellen 1500 m
 22e MB Danique Verdellen 3000 m
 22e MC Fenne Janssen 1500 m
 22e JC Jesper Vervoort 1500 m
 30e MA Danique Verdellen 3000 m
 31e MA Sophie Dielissen 1500 m
 33e MA Danique Verdellen 1500 m
 44e MA Romi de Bruijn 3000 m
 46e Vrouwen Sophie Dielissen 3000 m
 67e Mannen Wilbert van Vliet 3000 m
 73e Vrouwen Sophie Dielissen 1500 m
 78e Mannen Sam Lavrijsen 800 m

 

Nederlandse Ranglijsten indoor 2014/2015 (5 x door 2 atleten)

 8e MB Sophie Dielissen 1500 m
 11e MA Sophie Dielissen 1500 m
 19e MB Danique Verdellen 800 m
 20e Vrouwen Sophie Dielissen 1500 m
 29e MA Danique Verdellen 800 m

 

Nederlandse Ranglijsten outdoor 2014 (5 x door 2 atleten)

 14e MC Sophie Dielissen 1500 m
 28e MB Sophie Dielissen 1500 m
 32e MA Sophie Dielissen 1500 m
 37e MC Sophie Dielissen 800 m
 49e MC Danique Verdellen 800 m

 

Clubrecords Venloop Running Team Outdoor

 

Mannen senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

400 meter

Rens Simons (JA)

54.93

22-7-2016

Wageningen

800 meter

Sam lavrijsen

1.57.02

18-9-2015

Wageningen

1000 meter

Olivier Gijbels (JC)

2.58.50

14-7-2017

Roermond

1500 meter

Wilbert van Vliet

4.02.74

19-5-2017

Wageningen

3000 meter

Wilbert van Vliet

8.46.78

5-5-2016

Vught

3000 meter st.

Rens Simons (JA)

10.27.78

17-4-2017

Amersfoort

5000 meter

Wilbert van Vliet

14.56.28

16-6-2017

Wageningen

5 km

Wilbert van Vliet

15.32

26-3-2017

Venlo

10 km

Wilbert van Vliet

32.13

12-2-2017

Schoorl

15 km

Wilbert van Vliet

50.42

20-11-2016

Nijmegen

halve marathon

Leon Hendrikx

1.12.52

20-3-2016

Venlo

 

 

 

 

 

Junioren A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 meter

Rens Simons

54.93

22-7-2016

Wageningen

800 meter

Rens Simons

2.00.49

24-5-2017

Vught

1000 meter

Olivier Gijbels (JC)

2.58.50

14-7-2017

Roermond

1500 meter

Rens Simons

4.18.44

16-9-2016

Wageningen

3000 meter

Rens Simons

9.29.60

15-7-2016

Utrecht

3000 meter st.

Rens Simons

10.27.78

17-4-2017

Amersfoort

5000 meter

Rens Simons

16.16.06

15-9-2017

Wageningen

5 km

Rens Simons

16.51

22-10-2017

Blerick

10 km

Rens Simons

37.00

26-3-2017

Venlo

 

 

 

 

 

Junioren B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 meter

Rens Simons

55.33

30-8-2015

Weert

800 meter

Rens Simons

2.08.17

22-5-2015

Wageningen

1000 meter

Olivier Gijbels (JC)

2.58.50

14-7-2017

Roermond

1500 meter

Jesper Vervoort (JC)

4.21.93

22-7-2016

Wageningen

3000 meter

Jesper Vervoort (JC)

9.30.20

9-6-2016

Venlo

5 km

Jesper Vervoort (JC)

17.21

20-3-2016

Venlo

 

 

 

 

 

Junioren C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Jesper Vervoort

2.09.25

18-6-2016

Roermond

1000 meter

Olivier Gijbels

2.58.50

14-7-2017

Roermond

1500 meter

Jesper Vervoort

4.21.93

22-7-2016

Wageningen

3000 meter

Jesper Vervoort

9.30.20

9-6-2016

Venlo

5 km

Jesper Vervoort

17.21

20-3-2016

Venlo

 

 

 

 

 

Junioren D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 meter

Jip Janissen

1.51.0

23-4-2015

Venlo

800 meter

Pjotr Dolfsma

2.21.47

15-9-2017

Wageningen

1000 meter

Jip Janissen

3.01.05

22-7-2016

Roermond

1500 meter

Jip Janissen

4.55.24

16-9-2016

Wageningen

 

 

 

 

 

Jongens Pupillen A

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 meter

Rik Janissen

3.25.05

14-7-2017

Roermond

 

 

 

 

 

Vrouwen senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Sophie Dielissen (MB)

2.18.63

2-9-2016

Utrecht

1000 meter

Anne van Heeckeren (MC)

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen (MB)

4.42.86

16-9-2016

Wageningen

3000 meter

Sophie Dielissen (MB)

10.06.04

15-7-2016

Utrecht

3000 meter st.

Sophie Dielissen (MB)

11.23.94

2-6-2015

Best

5000 meter

Sophie Dielissen (MB)

17.48.76

27-5-2016

Wageningen

5 km

Sophie Dielissen (MA)

17.45

8-4-2017

Winnekendonk (D)

10 km

Sophie Dielissen (MA)

37.45

12-2-2017

Schoorl

15 km

An Lenders

1.00.44

12-3-2017

Venlo

halve marathon

An Lenders

1.29.45

26-3-2017

Venlo

4 x 800 meter

Sophie Dielissen, Romi de Bruijn, Anne van Heeckeren en Danique Verdellen

10.00.80

27-9-2015

Amstelveen

 

 

 

 

 

Junioren A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Sophie Dielissen (MB)

2.18.63

2-9-2016

Utrecht

1000 meter

Anne van Heeckeren (MC)

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen (MB)

4.42.86

16-9-2016

Wageningen

3000 meter

Sophie Dielissen (MB)

10.06.04

15-7-2016

Utrecht

3000 meter st.

Sophie Dielissen (MB)

11.23.94

2-6-2015

Best

5000 meter

Sophie Dielissen (MB)

17.48.76

27-5-2016

Wageningen

5 km

Sophie Dielissen

17.45

8-4-2017

Winnekendonk (D)

10 km

Sophie Dielissen

37.45

12-2-2017

Schoorl

4 x 800 meter

Sophie Dielissen, Romi de Bruijn, Anne van Heeckeren en Danique Verdellen

10.00.80

27-9-2015

Amstelveen

 

 

 

 

 

Junioren B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Sophie Dielissen

2.18.63

2-9-2016

Utrecht

1000 meter

Anne van Heeckeren (MC)

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen

4.42.86

16-9-2016

Wageningen

2000 meter st.

Sophie Dielissen

7.21.44

28-6-2015

Breda

3000 meter

Sophie Dielissen

10.06.04

15-7-2016

Utrecht

3000 meter st.

Sophie Dielissen

11.23.94

2-6-2015

Best

5000 meter

Sophie Dielissen

17.48.76

27-5-2016

Wageningen

5 km

Fenne Janssen

18.17

26-3-2017

Venlo

 

 

 

 

 

Junioren C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 meter

Danique Verdellen

1.47.52

6-7-2014

Venlo

800 meter

Sophie Dielissen

2.26.78

18-7-2014 en 19-9-2014

Wageningen

1000 meter

Anne van Heeckeren

3.12.13

4-7-2015

Kerkrade

1500 meter

Sophie Dielissen

4.56.9

5-6-2014

Venlo

5 km

Fenne Janssen

19.24

22-3-2015

Venlo

 

 

 

 

 

Junioren D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 meter

Suze Gipmans

1.59.91

8-5-2017

Helmond

1000 meter

Eva Kok (MPA)

3.18.86

16-7-2016

Heusden-Zolder (B)

5 km

Fenne Janssen

22.21

19-10-2014

Molenhoek

 

 

 

 

 

Meisjes Pupillen A

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 meter

Eva Kok

3.18.86

16-7-2016

Heusden-Zolder (B)

 

Clubrecords Venloop Running Team Indoor

Mannen senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Rens Simons (JA)

2.06.47

18-2-2017

Apeldoorn

1000 meter

Jip Janissen (JD)

3.11.95

23-1-2016

Apeldoorn

1500 meter

Youri Driessen (JA)

4.26.27

18-2-2017

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Junioren A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Rens Simons

2.06.47

18-2-2017

Apeldoorn

1000 meter

Jip Janissen (JD)

3.11.95

23-1-2016

Apeldoorn

1500 meter

Youri Driessen

4.26.27

18-2-2017

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Junioren B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Niels Hendriks

2.15.57

28-2-2016

Dortmund

1000 meter

Jip Janissen (JD)

3.11.95

23-1-2016

Apeldoorn

1500 meter

Jip Janissen (JC)

4.47.46

18-2-2017

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Junioren C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 meter

Jip Janissen (JD)

3.11.95

23-1-2016

Apeldoorn

1500 meter

Jip Janissen

4.47.46

18-2-2017

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Junioren D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 meter

Jip Janissen

3.11.95

23-1-2016

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Vrouwen Senioren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Danique Verdellen (MB)

2.25.38

25-1-2015

Apeldoorn

1500 meter

Danique Verdellen (MB)

4.48.31

1-3-2015

Apeldoorn

3000 meter

Sophie Dielissen (MA)

10.06.63

18-2-2017

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Junioren A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Danique Verdellen (MB)

2.25.38

25-1-2015

Apeldoorn

1500 meter

Danique Verdellen (MB)

4.48.31

1-3-2015

Apeldoorn

3000 meter

Sophie Dielissen

10.06.63

18-2-2017

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Junioren B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter

Danique Verdellen

2.25.38

25-1-2015

Apeldoorn

1500 meter

Danique Verdellen

4.48.31

1-3-2015

Apeldoorn

3000 meter

Sophie Dielissen

11.14.52

20-2-2016

Apeldoorn

 

 

 

 

 

Junioren C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 meter

Fenne Janssen

5.16.58

24-1-2016

Apeldoorn