Hardlopen: Bekijk hier de actuele uitslagen!

Contact

Postadres

Stichting Venloop
Postbus 147
5900 AC Venlo

Bezoekadres

Stichting Venloop
Koninginnesingel 14
5911 KB Venlo
Telefoon: 077-3745421

Openingstijden:

Maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur.
Wegens externe afspraken is er mogelijk af en toe binnen deze tijden niemand aanwezig.

Rekeninggegevens:

IBAN: NL93INGB0652047866
BIC: INGBNL2A
BTW-nummer: 814399563B01

E-mailadressen

Heeft u vragen? Kijk dan eens in onze veelgestelde vragen, mogelijk bent u dan al geholpen. Mocht uw vraag er niet tussen staan, neem dan contact op per e-mail, gebruik daarvoor het juiste onderstaande adres. E-mails worden altijd binnen één werkdag behandeld.

Algemene zakeninfo@venloop.nl
Business Runbusinessrun@venloop.nl
Inschrijvingeninschrijven@venloop.nl
Mood Marketmoodmarket@venloop.nl
Running Academyrunningacademy@venloop.nl
Sfeersfeer@venloop.nl
Sponsoringsponsoring@venloop.nl
VenloopKidsvenloopkids@venloop.nl
Vrijwilligersvrijwilligers@venloop.nl
Webshopwebshop@venloop.nl

Aanmelden nieuwsbrief Venloop

Over welk onderwerp wilt u informatie ontvangen?
Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.