img-agendaimg-mailTekengebied 1Combined Shape

Contact

Contact

Postadres

Stichting Venloop
Postbus 147
5900 AC Venlo
 

Openingstijden:

Maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur.
Wegens externe afspraken is er mogelijk
af en toe binnen deze tijden niemand aanwezig.

Bezoekadres

Stichting Venloop
Koninginnesingel 14
5911 KB Venlo
Telefoon: 077-3745421

Rekeninggegevens:

IBAN: NL93INGB0652047866
BIC: INGBNL2A
BTW-nummer: 814399563B01


E-mailadressen

Heeft u vragen? Kijk dan eens tussen onze FAQ hardlopen, FAQ wandelen, Hardlopers ABC of Wandelaars ABC, mogelijk bent u dan al geholpen. Mocht jouw vraag er niet tussen staan, neem dan contact op per e-mail, gebruik daarvoor het juiste onderstaande adres. E-mails worden altijd binnen één werkdag behandeld.

Algemene zakeninfo@venloop.nl
Business Runbusinessrun@venloop.nl
Expoexpo@venloop.nl
Inschrijvingeninschrijven@venloop.nl
Running Academyrunningacademy@venloop.nl
Sfeersfeer@venloop.nl
Sponsoringsponsoring@venloop.nl
VenloopKidsvenloopkids@venloop.nl
Vrijwilligersvrijwilligers@venloop.nl
Webshopwebshop@venloop.nl